Engravings

Number of items: 42

cca 1860 Ludwig Rohbock (1820-1883): össz. 10 db erdélyi tájakat, településeket (Nagyszeben, Brassó, stb.) ábrázoló acélmetszet, Hunfalvy János: Magyarország és Erdély eredeti képekben c. művének töredékeiben, változó állapotban (foltos, részben kissé sérült), lapméret: 15,5x23,5 cm
14795.

2 000 HUF
21

Jakob Alt (1789-1872) után, Adolph Friedrich Kunike (1777-1838): Kloster Klein=Mariazell bei Ofen (Óbuda-Kiscell). Színezett litográfia, papír, jelzett a litográfián. Adolph Kunike: Zwey hundert vier und sechszig Donau-Ansichten c. kiadványból. Foltos, körbevágva. Fakeretben, 25,5×35,5 cm /
14796.

12 000 HUF

14797.

5 000 HUF

A breitenfeldi csata ( Schlacht bei Breitenfeld (1631) Pr?lii inter - - VII. September Anni MDCXXXI prope Lipsiam commissi, - Et Subsecvt? exercitus Catholici Stragis - - cum instruct? aciei typo delineatio Quam Iussu et Auspiciis Regis Suprem, Castrorum Metator et Architectvs Oluf Hanson. delineavit... Rézmetszet. Megjelent Merian: Theatrum Europaeum Joh. Peter Lotichius 1647. 70x31 cm Kis hiánnyal, üvegezett keretben
14798.

A breitenfeldi csata ( Schlacht bei Breitenfeld (1631) Pr?lii inter - - VII. September Anni MDCXXXI prope Lipsiam commissi, - Et Subsecvt? exercitus Catholici Stragis - - cum instruct? aciei typo delineatio Quam Iussu et Auspiciis Regis Suprem, Castrorum Metator et Architectvs Oluf Hanson. delineavit...
Rézmetszet. Megjelent Merian: Theatrum Europaeum Joh. Peter Lotichius 1647. 70x31 cm Kis hiánnyal, üvegezett keretben

30 000 HUF
81,30
93,75

Marie Jeanne Baptiste de Savoye duchesse de Savoye Princesse de Piemonte, Reyne del Cypre rézmetszetű porté. Larmessin 1668-as metszete alapján. Dekoratív üvegezett fakeretben 23x15 cm / Engraving
14800.

13 000 HUF
35,23
40,63

Japán művész: Jelenet. Fametszet, papír, jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 22x35 cm
14801.

18 000 HUF
48,78
56,25

Antik szentkép réz nyomódúc. Madonna a kisded Jézussal. 9x13 cm
14802.

6 000 HUF

3 db nyomódúc ofszet nyomatok, 12x18 cm
14803.

6 000 HUF

cca 1830 Die Karlskirche (A bécsi Károly-templom). Litográfia, papír, Bécs, J. Trentsensky kiadása, kis lapszéli sérüléssel, foltokkal, saroktöréssel, 16,5x20,5 cm
14806.

1 800 HUF

10 db külföldi helyszíneket ábrázoló acélmetszet, klf. alkotók (Albert Henry Payne, Emil Höfer, Ernst Rauch és mások), jelzettek a metszeten, foltos lapok, 10x15 cm körüli méretben
14807.

2 400 HUF

Gustave Doré (1832-1883): Szoptató anya a vadonban. Litográfia, papír, jelzett a litográfián. Üvegezett, kissé kopott fakeretben. 27x20 cm
14808.

8 000 HUF

cca 1850 Ludwig Rohbock (1820-1883)-Georg Michael Kurz (1815-1883): A fóthi (fóti) szentegyház, Die neue Kirche in Foth, acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, üvegezett fakeretben, lap sarkaiban sérült. 15x12 cm
14809.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF