20 000 HUF
13
Dallos Hanna (1907-1944): Miatyánk. Dallos Hanna 10 eredeti fametszete. Bp., [1933], Kir. M. Egyetemi Nyomda, 2. sztl. lev. + 10 t. (a dúcon jelzett fametszetek, feliratozott hártyapapírral, 28x20 cm méretben). Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, kissé foltos borítóval, néhány kevés lapon apró foltokkal, lapok többsége jó állapotban. Komplett, hiánytalan!