Books: Sci-fi, fantasy, and role-playing-game books
3 000HUF
My bid:
HUF
Description:
Isaac Asimov: Alapítvány trilógia. I. köt.: Alapítvány. II. köt.: Alapítvány és a birodalom. III. köt.: Második alapítvány. Tudományos-fantasztikus trilógia. Ford.: Baranyi György. Makkai László utószavával. Kozmosz Fantasztikus Könyvek. Szerk.: Kuczka Péter. Bp., 1971-1973. Kozmosz. 1. magyar kiadás. A borítók illusztrációi Korga György munkái. Kiadói papírkötés, kopott borítókkal.