Tétel

Catalogue number:

21065.
Closed 491. Online auction
Books: Religion

3 600 HUF

Description:

Pápai körlevelek kolligátuma (8 db egy kötetben): XIII. Leó pápa apostoli körlevele a munkások helyzetéről. (Rerum novarum.) Ford.: Prohászka Ottokár.; A ,,Quam singulari" dekrétum az első áldozók koráról.; XI. Pius pápának a Krisztus-király ünnepét elrendelő ,,Quas primas" kezdetű apostoli körlevele. Ford.: Lepold Antal.; XI. Pius pápa apostoli körlevele az ifjúság keresztény neveléséről.; XI. Pius pápa apostoli körlevele a keresztény házasságról.; XI. Pius pápa ,,Quadragesimo anno" kezdetű apostoli körlevele a társadalmi rend megújításáról.; XI. Pius pápa apostoli körlevele a katolikus akció érdekében.; XI. Pius pápa Divini Redemptoris apostoli körlevele a kommunizmus ellen. Bp., 1926-1937, Szent István-Társulat. Aranyozott gerincű félvászon-kötésben, nagyrészt jó állapotban, tulajdonosi névbejegyzésekkel. + 1931 Szentséges atyánknak, XI. Pius pápának apostoli levele [...] a súlyos gazdasági válságról, a sokakat sujtó sajnálatos munkahiányról és a fegyverkezés növekedő versenyéről. Kétoldalas nyomtatvány, hajtva, kis lapszéli szakadásokkal, 29,5x23 cm

Share:

Photo of the item taken by : nk