20609.
Closed 491. Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
1 400 HUF
3,79 EUR, 4,38 USD
Hankiss János: A magyar géniusz. Bp., 1941, Székesfőváros, 275+1 p. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Átkötött félvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval, kissé sérült gerinccel, régi intézményi bélyegzéssel.