16263.
Closed 490. Online auction
Photo
3 600 HUF
9,76 EUR, 11,25 USD
cca 1910 Elegáns házaspár portréja, fotó, korabeli dekoratív, üvegezett, kitámasztható asztali képkeretben, a kereten kis sérülésekkel, látható: 18,5x12 cm, külső méret: 23x16,5 cm