Modern restrikes, fantasy coins Number of items: 28
3366123
31603
490
22000
Modern restrikes, fantasy coins
Numismatics
ifj. Szlávics László (1959-) 2011. "Nagy Magyarok" éremsorozatból "Arany János + Árpád fejedelem + Eötvös Loránd + Gróf Széchenyi István + Hunyadi Mátyás + Kossuth Lajos + Liszt Ferenc + Munkácsy Mihály + Petőfi Sándor + Puskás Ferenc + Szent-Györgyi Albert + Szent István" aranyozott Cu emlékérmek kapszulában, tanúsítvánnyal (12xklf), bársonybélésű mahagóni fa érmetartó kazettában, benne 1db kivehető tálcával, összesen 12db 5x5cm-es férőhellyel, tulajdonosi tanúsítvánnyal, használt, szép állapotban T:PP
22 000 HUF
3314276
31604
490
28000
Numismatics
ifj. Szlávics László (1959- ) 2011. "Nagy Magyarok" sorozat 9db aranyozott Cu emlékérem tétel, benne: Szent Gellért, Petőfi Sándor, Eötvös Lóránd, Szent Margit, Hunyadi Mátyás, Munkácsy Mihály, Szent-Györgyi Albert, Kossuth Lajos, Gróf Széchenyi István (40mm) + "Nagy Magyarok" mahagóni fa érmetartó kazetta bársonybéléssel, benne 1db kivehető tálcával, 12db 5x5cm-es férőhellyel, használt, szép állapotban
28 000 HUF
3324658
31605
490
Numismatics
ifj. Szlávics László (1959-) 2019. "Hunyadi Mátyás 1464-1490. / A koronázás 555. évfordulója" aranyozott Cu-Ni emlékérem, "Királyok hazája" gyűjtői mappában, kapszulában T:PP
2 000 HUF
3324135
31606
490
14000
Numismatics
ifj. Szlávics László (1959- ) ~2011. "Szent István 1000-1038 / Nagy Magyarok " peremen jelzett Ag emlékérem, kapszulában (31,48g/0.999/50mm) T:PP fo.
14 000 HUF
3324138
31607
490
14000
Numismatics
ifj. Szlávics László (1959- ) ~2011. "Könyves Kálmán 1095-1116 / Nagy Magyarok " peremen jelzett Ag emlékérem, kapszulában (31,49g/0.999/50mm) T:PP ujjlenyomat
14 000 HUF
3324143
31608
490
14000
Numismatics
ifj. Szlávics László (1959- ) ~2011. "Szent László 1077-1095 / Nagy Magyarok " peremen jelzett Ag emlékérem, kapszulában (31,64g/0.999/50mm) T:PP fo.
14 000 HUF
3314459
31609
490
Numismatics
2014. "A magyar festészet remekművei / Szinyei Merse Pál 1845-1920. - Majális 1873." aranyozott, multicolor Cu emlékérem, tanúsítvánnyal (35x60mm) T:PP
2 800 HUF
3314175
31611
490
Numismatics
DN "A legnagyobb uralkodó dinasztiák - Habsburg-Lotaringiai-ház / I. Ferenc József 1848-1916" ezüstözött Cu emlékérem tanúsítvánnyal (40mm) T:PP
3 000 HUF
3314158
31612
490
Numismatics
DN "A legnagyobb uralkodó dinasztiák - Tudor-ház / I. Erzsébet, a Szűz 1559-1603" ezüstözött Cu emlékérem tanúsítvánnyal (40mm) T:PP
3 000 HUF
3314156
31613
490
Numismatics
DN "A legnagyobb uralkodó dinasztiák - Hohenzollern-ház / II. Vilmos 1888-1918" ezüstözött Cu emlékérem (40mm) T:PP
3 000 HUF
3314153
31614
490
Numismatics
DN "A legnagyobb uralkodó dinasztiák - Spanyol Habsburg-ház / II. Okos Fülöp 1556-1598" ezüstözött Cu emlékérem tanúsítvánnyal (40mm) T:PP
3 000 HUF
3314152
31615
490
Numismatics
DN "A legnagyobb uralkodó dinasztiák - Oszmán-dinasztia / I. Nagy Szulejmán 1520-1566" ezüstözött Cu emlékérem tanúsítvánnyal (40mm) T:PP
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house