19085.
Closed 490. Online auction
Books: Travelling, Local History
1 600 HUF
4,34 EUR, 5,00 USD
Beszélő tájak. Szerk.: Hatvany Lajos. Gink Károly Balázs Béla-díjas fotóművész fekete-fehér fotóival gazdagon illusztrált. Bp., 1963., Magvető. Első kiadás. Kiadó egészvászon-kötés, kiadói, minimálisan sérült papír védőborítóban.