Books: Religion

Number of items: 99

2 db katolikus imakönyv: Új lelki manna. Keresztény katholikusok imádságos könyve. Tartalmazza: A legszebb imákat és énekeket. Kiadja: az Andocsi Szent Ferencrendi Zárda. (Bp., 1926, Franklin-ny.), 1 t.+ 376 p. Aranyozott, kapcsos egészbőr-kötésben, nagyrészt jó állapotban, tulajdonosi bejegyzésekkel. + Wolkenberger Alajos: Katholikus imakönyv. Bp., é.n., Szent István-Társulat, 1 t.+ 960 p. Harmadik kiadás. Aranyozott egészbőr-kötésben, tulajdonosi névbejegyzéssel. Sérült kartontokban.
20547.

2 000 HUF

5 db vegyes vallási témájú könyv, imakönyv, Lourdes leporelló
20548.

2 400 HUF
7,79

Beer, Johann Christoph: Der in Eyl bereitete Prediger. Sonn und Feyertags Predigen des III. Jahrgang. Ausburg, 1766 Christoph Bartl Buchhandler. 416 + 208 p. Korabeli aranyozott gerincű egészbőr kötésben kis sérüléssel
20549.

6 000 HUF
19,48

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF