2 000 HUF
Schlőr Alajos: Elmélkedések növendék- és fölszentelt papok számára a sz. evangelium egész tartalma fölött, a négy evangelisták összhangzása szerint, az év minden napjaira idő-rend szerint fölosztva. I. köt. Szabadka, 1854, Bittermann Károly, XVI+556+6 p. Korabeli félvászon-kötés, a címlapon bejegyzésekkel, és bélyegzésekkel, javított címlappal, foltos lapokkal.