2 000 HUF
Vajthó László: Két költőnemzedék arca. Kortársaink 10. sz. A szerző, Vajthó László (1887-1977) irodalomtörténész, műfordító által Kerecsényi Dezső (1898-1945) irodalomtörténész, kritikus részére dedikált példány. Bp., [1935], Studium, 80 p. Kiadói papírkötés, minimálisan sérült borítóval, helyenként ceruzás aláhúzásokkal.