2 400 HUF
6,50 EUR, 7,50 USD
Shakespeare album. Shakespeare élete és költészete, írók tanulmányaiban, képzőművészek festményeiben, rajzaiban, rézmetszeteiben és előadóművészek alakításaiban megvilágítva. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. (Bp., 1910), Hornyánszky-ny., 1 (címkép) t.+ 132 p.+ 12 (színes, feliratozott hártyapapírral) t. Kiadói aranyozott, dombornyomott Shakespeare-portréval díszített egészvászon-kötés, kis kopásokkal