2 000 HUF
A Nyugat almanachja 1912. Bp., (1912), Nyugat, 143 p. Ady Endre, Csáth Géza, Heltay Jenő, Kaffka Margit, Szomory Dezső és mások írásaival. Átkötött félvászon-kötésben, az eredeti elülső papírborító bekötve, néhány kissé sérült lappal.