2 000 HUF
2 db könyv: Komjáthy István: Mondák könyve. Hun és magyar mondák. Boromisza Zsolt rajzaival. Bp., 1956, Ifjúsági Könyvkiadó, 435+(1) p. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes, sérült borítóval, ajándékozási bejegyzéssel. + Marco Polo utazásai. Ford.: Vajda Endre. Bp., 1950, Hungária Könyvkiadó N. V., 283+(5) p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé viseltes, foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal. Megjelent 5000 példányban.