3 800 HUF
10,30 EUR, 11,88 USD
Donászy Ferenc: Őserdőkön, tengereken. Természeti képek és vadászkalandok mind az öt világrészből. Természeti képek és vadászkalandok mind az öt országrészből. Bp.,[1907], Légrády, 8+315 p.+6 (színes képtáblák) t. + 11 (fekete-fehér képtáblák) t. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült, javított gerinccel, hiányzó elülső szennylappal, és sérült hátsó szennylappal, egy tábla hiánnyal.