1 600 HUF
4,34 EUR, 5,00 USD
Mavrina, Tatjana: A gorogyeci festészet. Leningrád, 1970, Aurora, 137+(3) p. Színes képekkel gazdagon illusztrálva. Orosz nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban, sérült kiadói papír védőborítóban. / Mavrina, Tatyana: Gorodets Folk Painting. In Russian language. Hardcover, in good condition, with torn dust jacket.