Posters

Number of items: 175

17830.

40 000 HUF
108,40
125,00

Első Tavasz (That Certain Age). Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1938 körül. Deanna Durbin, Melvyn Douglas és mások szereplésével. Producer: Joe Pasternak. Rendező: Edward Ludwig. Nemes László (1896-?) grafikája, jelzett a plakáton. Lapszéli egészen apró szakadásokkal, hajtásnyomokkal, apró foltokkal. 95×31,5 cm. / Vintage rare Hungarian poster of the Hollywood movie "That Certain Age" from 1938, starring Deanna Durbin and Melvyn Douglas, lithograph on paper, with some very minor tears on the edges, folded.
17831.

40 000 HUF
108,40
125,00

17832.

40 000 HUF
108,40
125,00

cca 1930 Részvény bajor sör, Pál György grafikájával. Litográfia 30x47 cm
17833.

30 000 HUF
81,30
93,75

1973 Kassák kiállítás a Petőfi Irodalmi Múzeumban. Plakát, papír. Magyar Hirdető. 1500 példány. 25×34 cm
17834.

18 000 HUF
48,78
56,25

17835.

16 000 HUF
43,36
50,00

1920 Jelmezes vízi kabaré Budapesten, MAC uszósztálya által a Rudasfürdőben rendezett, Törley és Littke nyereménydíjak, plakát, papír, Bichler könyvnyomdája, részben javított szakadásokal, hajtva, 62,5x47,5 cm. Ritka!
17836.

6 000 HUF

1948 Nagykőrös kocsmai plakát centenáriumi kiállítás fedezésére. 28x40 cm
17837.

5 000 HUF

1912, 3 db M. Kir. Operaház, Bp. plakát, papír. Részben sérült. 49,5x34,5 cm.
17838.

5 000 HUF

1940 Protestáns napok kisplakát, alkalmi bélyegzésekkel 17x24 cm
17839.

4 200 HUF
11,38
13,13

1988 Sci-fi kiállítás Jenkovszky Iván és Zsigovics Iván műveiből, megnyitja: Kuczka Péter, plakát, papír, 150 pld., hajtásnyommal, 42x29,5 cm + A kiállítás meghívója
17841.

4 200 HUF
11,38
13,13

1980 Új Írás naptár plakát, József Attila alakjával, ofszet, papír, hajtva, 66x49 cm
17842.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF