33247.
Closed 489. Online auction
Faleristics: medals, orders, badges
22 000 HUF
59,62 EUR, 68,75 USD
DN (~1910-1920) "M. SZ. K. A. T. Mozdonyvezetők Országos Szövetsége" részben zománcozott, aranyozott bronz jelvény, hátlapon "BRUST BÉLA BUDAPEST ER[ZSÉBET KÖRÚT 23]" gyártói jelzéssel (29x39,5mm) T:VF, kis zománchiba, hátoldalán a tű és kapocs hiányzik