20515.
Closed 489. Online auction
Books: Railways, locomotives
2 200 HUF
Murányi Miklós: A vasuti sztrájk története. Kacsó Gyula közreműködésével. Bp., (1904), Tolnai, 128+4 p.+10 t. Kiadói szecessziós, aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, 2 tábla hiánnyal.