20272.
Closed 489. Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
2 200 HUF
5,96 EUR, 6,88 USD
Smith, Edward: A tápszerek. Ford.: Hőgyes Endre. Átvizsgálta: Fodor József. Bp., 1977, K. M. Természettudománmyi Társulat, XIV+2+443 p. Korabeli aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.