Herczeg Sándorné, Leisen Erzsébet:
Paprika a konyhában. I. rész.
Bu...
https://www.darabanth.com/en/489-Online-auction/489.0/Books/Books-Gastronomy-and-Gardening~1000022/Herczeg-Sandorne-Leisen-Erzsebet-Paprika-a-konyhaban-I-reszBudapest-1941-Magyar~II3357870
3357870
20152
489
Books: Gastronomy and Gardening
4 000 HUF
Description:
Paprika a konyhában. I. rész.
Budapest, (1941). Magyar Fűszerpaprikát ÉrtékesÃtÅ‘ Központi Szövetkezet (Hungária Nyomda Rt.) 31 + [1] p. Egyetlen kiadás.
Tematikus szakácskönyvünk receptjeit a Budapest SzékesfÅ‘város IskolánkÃvüli Népművelési Bizottsága fÅ‘zÅ‘tanfolyamainak elÅ‘adói küldték be. A kötetet Herczeg Sándorné, a Magyar Szövetkezeti Asszonyliga fÅ‘titkára szerkesztette. Oldalszámozáson belül szövegközti rajzokkal, karikatúrákkal gazdagon illusztrálva.
Példányunk fűzése az alsó tűzésnél kissé laza, az alsó tűzés mentén apró rozsdafoltosság.
Horváth 633.
Fűzve, Biczó András grafikusművész szÃnes rajzával illusztrált, enyhén sérült kiadói borÃtóban. Jó példány.
Share:
Photo of the item taken by
: ufk
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m