33449.
Closed 487. Online auction
Faleristics: medals, orders, badges
1 600 HUF
4,34 EUR, 5,00 USD
~1950. "Határőr Kultúrverseny" aranyozott, zománcozott bronz dalos jelvény T:AU,XF aranyozás lekopott