19106.
Closed 487. Online auction
Books: Travelling, Local History
1 800 HUF
4,88 EUR, 5,63 USD
Magyarország hévízkútjai. (Hévízkútkataszter) II. 1965-1970. Szerk.: Bélteky Lajos, Korim Kálmán, Liebe Pál. Bp.,1971, Vízgazdálkodási Tudományos Kutató Intézet, 252+10 p. Aranyozott egészvászon-kötésben.