20234.
Closed 487. Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
3 000 HUF
Sárosi Bella (összeáll.): Házi czukrászat és befőttek könyve. Hírneves magyar, franczia, angol és német források nyomán. Budapest, [1916]. Magyar Kereskedelmi Közlöny, Hírlap- és könyvkiadó-vállalat ("Globus" ny.) 166 + [10] p. Sárosi Bella újságíró, a Vasárnapi Ujság munkatársa. Szakácskönyvének első kiadása 1906-ban jelent meg, példányunk a 3. kiadásból való. Az első két levél fűzése meglazult, két levél hiányzik. Az oldalakon halvány foltosság, néhány oldalon gyermekrajz. Horváth 1485. Éliás-Szántó 487. Színes, illusztrált, enyhén sérült gerincű, enyhén kopott kiadói félvászon kötésben.