13446. Closed 487. Online auction Vintage wines, drinks
3 000 HUF
0 HUF
1981-1985 Hosszúhegyi Merlot válogatás, 1981,1984,1985, 3 palack muzeális bor, hajós-bajai borvidék, pincében, szakszerűen tárolt bontatlan palack vörösbor, kopott, kissé sérült címkékkel, 0,75lx3
Photo of the item taken by : nagy_andras