Scout

Number of items: 9

Bereznai Aurél - Harsány György: A magyar cserkész ezermester könyve. Magyar Cserkész Kis Könyvei. Bp., 1937, Magyar Cserkész (Tolnai-ny.), 128 p. Szövegközti ábrákkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
16675.

4 000 HUF

cca 1930 Cserkészek, 5 db fotónegatív, 9×6 cm
16676.

3 600 HUF
9,76
11,25

1935 Budai 11/ö. Bocskai öregcserkész csapat futott levelezőlapja
16677.

1 400 HUF

Ernest Thompson Seton: Két kis vadóc. Két fiú kalandjai. Úgy éltek, mint indiánok és sokat tanultak az erdőn. Ford.: Temesi Győző. A Magyar Cserkésszövetség megbízásából kiadja a Franklin Társulat. Bp.,én., Franklin. Kopott egészvászon-kötésben.
16678.

1 400 HUF

16679.

1 600 HUF

1927 A Zászlónk. c cserkész és ifjúsági lap XXVI. évf számai
16680.

1 000 HUF

1934 A Zászlónk. c cserkész és ifjúsági lap XXIII. évf számai
16681.

1 000 HUF

16682.

3 000 HUF

cca 1933-1936 Cserkészfotó tétel, 3 db, a hátoldalakon feliratozva, közte két fotón sérülésekkel, törésnyomokkal, 10x17 cm és 12x9 cm közötti méretben
16683.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF