Scout Number of items: 9
3334889
16675
487
Scout
Bereznai Aurél - Harsány György: A magyar cserkész ezermester könyve. Magyar Cserkész Kis Könyvei. Bp., 1937, Magyar Cserkész (Tolnai-ny.), 128 p. Szövegközti ábrákkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
4 000 HUF
3334188
16676
487
Scout
cca 1930 Cserkészek, 5 db fotónegatív, 9×6 cm
3 600 HUF
3336028
16677
487
Scout
1935 Budai 11/ö. Bocskai öregcserkész csapat futott levelezőlapja
1 400 HUF
3309999
16678
487
Scout
Ernest Thompson Seton: Két kis vadóc. Két fiú kalandjai. Úgy éltek, mint indiánok és sokat tanultak az erdőn. Ford.: Temesi Győző. A Magyar Cserkésszövetség megbízásából kiadja a Franklin Társulat. Bp.,én., Franklin. Kopott egészvászon-kötésben.
1 400 HUF
3267589
16679
487
Scout
Márton Lajos (1891-1953): Reisinger Jenő cserkészkönyvtárából (ex libris), 1928. Klisé, papír, jelzett a klisén, 18,5x15,5 cm
1 600 HUF
3284366
16680
487
Scout
1927 A Zászlónk. c cserkész és ifjúsági lap XXVI. évf számai
1 000 HUF
3284364
16681
487
Scout
1934 A Zászlónk. c cserkész és ifjúsági lap XXIII. évf számai
1 000 HUF
3213709
16682
487
Scout
Gábor Jenő: Cserkészháború. Bp., Győző Andor. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapotban.
3 000 HUF
3339992
16683
487
Scout
cca 1933-1936 Cserkészfotó tétel, 3 db, a hátoldalakon feliratozva, közte két fotón sérülésekkel, törésnyomokkal, 10x17 cm és 12x9 cm közötti méretben
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house