https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Antique
Number of items: 159
Auction is over! Item soon called at the auction hall
3150896
12415
487
0
14000
Antique
Artworks & Paper
1
Lovas állatistenségekkel. Faragott ajtókonzol pár. Faragott és pácolt keményfa, Dél-India, 20. sz. első fele, kopással, 63x28 cm
The item is not available
Starting price:
14 000 HUF
3150895
12416
487
0
14000
Antique
Artworks & Paper
1
Lovas állatistenségekkel. Faragott ajtókonzol pár. Faragott és pácolt keményfa, Dél-India, 20. sz. első fele, kopással, 46x20 cm
The item is not available
Starting price:
14 000 HUF
3139504
12417
487
0
24000
Antique
Artworks & Paper
1
Türkmén Beludzs szőnyeg. cca 19. sz. második fele, kopással, cca 180x100 cm
The item is not available
Starting price:
24 000 HUF
3137660
12418
487
0
12000
Antique
Artworks & Paper
1
Keleti állat mintás mokett, fali szőnyeg, 155x280 cm
The item is not available
Starting price:
12 000 HUF
3089521
12420
487
0
8000
Antique
Artworks & Paper
1
cca 1970, Togo, Hajfonó készlet. Fejtámasz, 5 darab fésű, hajhúzó. Faragott fa, sérüléssel.
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
3116872
12421
487
0
32000
Antique
Artworks & Paper
1
Erszári szőnyeg. Afganisztán vagy környéke, cca 1900-1920, kézzel csomózott, korának megfelelő kopásokkal, alábéleléssel, cca 200x120 cm
The item is not available
Starting price:
32 000 HUF
3118501
12422
487
0
10000
Antique
Artworks & Paper
1
Antik török kelim. Rojtvágott, kopással, cca 135x78 cm
The item is not available
Starting price:
10 000 HUF
3120953
12423
487
0
4000
Antique
Artworks & Paper
1
2 darab közösségi könyöklőszőnyeg. cca 1950, Tibet, cca 40x20 cm
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
3035359
12424
487
0
4800
Antique
Artworks & Paper
1
Italozók plasztikus figurákat ábrázoló ón dísz tál jelzett d: 27 cm
The item is not available
Starting price:
4 800 HUF
3035349
12425
487
0
3200
Antique
Artworks & Paper
1
Zenélő puttók két plasztikus figurát ábrázoló ón tányér, jelzett d: 23 cm
The item is not available
Starting price:
3 200 HUF
3035352
12426
487
0
3200
Antique
Artworks & Paper
1
Tavasz és Nyár két plasztikus figurákat ábrázoló ón tányér jelzettek d: 23 cm
The item is not available
Starting price:
3 200 HUF
3014868
12427
487
0
2400
Antique
Artworks & Paper
1
G Metten antik ón tálka. Jelzett 19x11 cm
Starting price:
2 400 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
|
up to 1.000 HUF
|
100 HUF
|
|
up to 5.000 HUF
|
200 HUF
|
|
up to 10.000 HUF
|
500 HUF
|
|
up to 20.000 HUF
|
1.000 HUF
|
|
up to 50.000 HUF
|
2.000 HUF
|
|
up to 100.000 HUF
|
5.000 HUF
|
|
up to 200.000 HUF
|
10.000 HUF
|
|
up to 500.000 HUF
|
20.000 HUF
|
|
up to 1.000.000 HUF
|
50.000 HUF
|
|
up to 2.000.000 HUF
|
100.000 HUF
|
|
up to 5.000.000 HUF
|
200.000 HUF
|
|
up to 10.000.000 HUF
|
500.000 HUF
|
|
over 10.000.000 HUF
|
1.000.000 HUF
|
further page navigation
Auction house
-
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
-
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
-
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
-
E-mail
:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
-
-
Opening hours:
-
Monday: 12-17
-
Tuesday-Wednesday: 10-17
-
Thursday: 10-19
-
Friday: closed
-
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment