17200.
Closed 486. Online auction
Photo
7 000 HUF
cca 1880-1900 Ricordo di Venezia (Velence), 20 db keményhátú fotót tartalmazó leporelló (Szent Márk-bazilika, Dózsepalota, Sóhajok hídja, stb.), aranyozott egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, a leporelló több részre vált, 17,5x12,5 cm