Tétel

1 800 HUF
4,88 EUR, 5,63 USD

Description:

Mennyey József: Nevelés- és tanítástan egyházi s világi tanemberek és tanügybarátok, néptanodai tanítók és tanítójelöltek használatára. Legujabb és legjobb kútfők után kidolgozta - - . I-III. köt. [Egybekötve]. Pest, 1869, Eggenberger, VIII+232 p.+ 2 (duplaoldalas) t.; 4 sztl. lev.+ 227+(1) p.; 3 sztl. lev.+ 210 p. Második, javított s bővített kiadás. Korabeli félvászon-kötésben, viseltes borítóval, kopott gerinccel, sérült hátsó kötéstáblával, helyenként foltos lapokkal, több kijáró lappal.

Share:

Photo of the item taken by : nagy_andras