2 000 HUF
10
Vörösmarty összes költÅ‘i művei. I-II. köt. Sajtó alá rendezte Gyulai Pál. Bp., én., Franklin, 1 t.+ 734 p.;751+1 p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kopott, foltos borÃtóval, a gerinceken kis sérülésekkel, néhány helyen aláhúzásokkal.