Jókai Mór: Szabadság a hó alatt vagy a zöld könyv. Történelmi regény. ... https://www.darabanth.com/en/486-Online-auction/486.0/Books/Books-Other-rarities~296/Jokai-Mor-Szabadsag-a-ho-alatt-vagy-a-zold-konyv-Tortenelmi-regeny-Jokai-Mor-osszes-muvei-LXVI~II3328160
3328160
20471
486
2 000 HUF
Description: Jókai Mór: Szabadság a hó alatt vagy a zöld könyv. Történelmi regény. Jókai Mór összes művei LXVI. köt. Nemzeti Kiadás. Bp., 1897., Révai, 4+484 p. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötésben, festett lapélekkel, a címfelirat címkéje hiányzik a gerincről, kopott borítóval.
Share: Facebook
Photo of the item taken by
: nk
further page navigation Auction house