20042.
Closed 486. Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
3 000 HUF
8,13 EUR, 9,38 USD
Annales de biologie lacustre. Publiées sous la direction du Dr. Ernest Rousseau. Tome III. 1908-1909. Bruxelles, (1909), F. van Buggenhoudt, 452 p.+ 9 t. (ebből 4 kihajtható). Szövegközti és egészoldalas ábrákkal illusztrálva. Francia nyelven. Átkötött félvászon-kötésben, kissé kopottas borítóval, régi intézményi bélyegzőkkel, az előzéklapon szakadással, nagyrészt jó állapotban.