19962.
Closed 486. Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
2 000 HUF
Vincze Jenő (összeáll.): Diétás konyha. Függelék: Vegetáriánus étrend. Bp., [1933]., Dante
,(Fővárosi-ny.), 240 p. Első kiadás. Vincze Jenő szakácskönyve betegségek szerinti rendben ajánl hathatós recepteket a lábadozóknak, illetve a betegeknek. A kötet végén a vegetáriánus étrend receptúrái. Kiadói illusztrált papírkötésben, kopott, szakadozott, kissé sérült borítóval.