1 800 HUF
Zichy Mihály élete, művészete és alkotásai. Tizennyolc szövegképpel és negyven műmelléklettel. A Pesti Napló ajándéka. Bp., 1902, Athenaeum, 76p. + 40 t. Számos szövegközi és egészoldalas illusztrációval. Kiadói illusztrált, festett, szecessziós egészvászon-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel, kijáró lapokkal.