Ships Balaton Number of items: 19
3324611
17936
486
Ships Balaton
cca 1930-1940 Siófoki nyarak és villaépületek, 8 db fotó, 6×6 és 16×12 cm közötti méretekben
4 000 HUF
3326755
17937
486
2200
Ships Balaton
1943 Békés, hajóállomás a Körösön, hátoldalon feliratozott fotó, foltos, 9×6 cm
2 200 HUF
3330277
17938
486
Ships Balaton
1942 A Balaton térképe. M. kir Honvéd térképészeti intézet. 47x32 cm
3 000 HUF
3326864
17939
486
Ships Balaton
Keresztury Dezső: Balaton. Officina képeskönyvek. Budapest, 1940, Officina, 71 p. Számos fekete-fehér illusztrációval. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval, a gerincen apró sérüléssel.
3 000 HUF
3329266
17940
486
Ships Balaton
Entz Géza - Sebestyén Olga: A Balaton élete. Bp., 1942, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. 366p. Kiadói félvászon kötés, jó állapotban.
2 000 HUF
3131637
17941
486
Ships Balaton
1 200 HUF
3328528
17942
486
Ships Balaton
Balaton albuma. Emlék Füred s környékéről. Rajzolta s szerkesztette: Szeremley Miklós. Pest, 1851, Edelmann Károly. REPRINT!. Műbőr kötésben, jó állapotban.
2 000 HUF
3257888
17943
486
Ships Balaton
G. G. jelzéssel: Vitorláshajókat ábrázoló grafikák, összesen kb. 70-80 db. Computer print, papír, fűzve, lapméret: 29,5x21 cm
1 200 HUF
3309017
17944
486
Ships Balaton
A Duna-térképe, Magyar Királyi Folyam és Tengerhajózási Rt., Bp., Pesti Lloyd-ny., 21,5x29 cm
1 600 HUF
3309139
17945
486
Ships Balaton
A Balaton térképe, 1:200.000, Bp., Stoits György, a szélén kis szakadással, 25x40 cm
1 600 HUF
3298184
17946
486
Ships Balaton
1868 A Budapesti Hajós Egylet meghívója zártkörű táncvigalomra a Vigadóba postán elküldve 1867 2kr bélyeggel
3 000 HUF
3278291
17947
486
Ships Balaton
Jelzés nélkül: Hajógyár. Rézkatc, papír, Ganz Magyar Hajó- és Darugyár oklevelén, 1966, eredeti postázott borítékban, rézkarc méret: 9x14 cm
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house