Ships Balaton

Number of items: 19

cca 1930-1940 Siófoki nyarak és villaépületek, 8 db fotó, 6×6 és 16×12 cm közötti méretekben
17936.

4 000 HUF

1943 Békés, hajóállomás a Körösön, hátoldalon feliratozott fotó, foltos, 9×6 cm
17937.

2 200 HUF
5,96
6,88

1942 A Balaton térképe. M. kir Honvéd térképészeti intézet. 47x32 cm
17938.

3 000 HUF

Keresztury Dezső: Balaton. Officina képeskönyvek. Budapest, 1940, Officina, 71 p. Számos fekete-fehér illusztrációval. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval, a gerincen apró sérüléssel.
17939.

3 000 HUF

Entz Géza - Sebestyén Olga: A Balaton élete. Bp., 1942, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. 366p. Kiadói félvászon kötés, jó állapotban.
17940.

2 000 HUF

17941.

1 200 HUF

Balaton albuma. Emlék Füred s környékéről. Rajzolta s szerkesztette: Szeremley Miklós. Pest, 1851, Edelmann Károly. REPRINT!. Műbőr kötésben, jó állapotban.
17942.

2 000 HUF

G. G. jelzéssel: Vitorláshajókat ábrázoló grafikák, összesen kb. 70-80 db. Computer print, papír, fűzve, lapméret: 29,5x21 cm
17943.

1 200 HUF

A Duna-térképe, Magyar Királyi Folyam és Tengerhajózási Rt., Bp., Pesti Lloyd-ny., 21,5x29 cm
17944.

1 600 HUF

A Balaton térképe, 1:200.000, Bp., Stoits György, a szélén kis szakadással, 25x40 cm
17945.

1 600 HUF

1868 A Budapesti Hajós Egylet meghívója zártkörű táncvigalomra a Vigadóba postán elküldve 1867 2kr bélyeggel
17946.

3 000 HUF

Jelzés nélkül: Hajógyár. Rézkatc, papír, Ganz Magyar Hajó- és Darugyár oklevelén, 1966, eredeti postázott borítékban, rézkarc méret: 9x14 cm
17947.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF