21212. Closed 485. Online auction Books: Other rarities
1 800 HUF
0 HUF
Mikszáth Kálmán: Urak és parasztok. Bp.,1891, Révai,(Pallas-ny.), 8+224 p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, festett lapélekkel, a borítón kopásnyomokkal, a gerincen kis sérüléssel, laza kötéssel.
Photo of the item taken by : nagy_andras