20304.
Closed 485. Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
Konkoly Kálmán: Magyar alkotók. Hírneves magyar tudósok, művészek, szakemberek műhelyéből. Bp., 1942, Singer és Wolfner. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, nagyrészt jó állapotban, néhány kis sérüléssel.