12382.
Closed 485. Online auction
Sculptures, statuettes, plaques
3 000 HUF
8,13 EUR, 9,38 USD
Arany János büszt. cca 19. sz. vége, Bécs, gipsz, jelzett, sérült, ragasztott, m: 15 cm