Maps Number of items: 132
3293525
17456
484
Maps
cca 1915-1918 Neue Übersichtskarte des deutsch-französischen Kriegsschauplatzes. Lechners Kriegskarten VII. / A német-francia hadszíntér (nyugati front, I. világháború) térképe, 1 : 750.000, Wien, k. u. k. militär-geogr. Institut - R. Lechner, szélén kisebb sérülésekkel, kissé foltos, 92x70 cm
1 400 HUF
3247754
17457
484
Maps
Niederösterreich, Freytag-Berndt: Handkarten / Alsó-Ausztria térképe, 1 : 250.000, jó állapotban, 80,5x91,5 cm
1 400 HUF
3247354
17458
484
Maps
6 db franciaországi régió térképe
1 800 HUF
3244605
17459
484
Maps
1928 Kissomlyó és környékének térképe, 1 : 75.000, M. Kir. Állami Térképészet, kissé foltos, 45x62,5 cm
1 400 HUF
3268765
17460
484
Maps
1 400 HUF
3269024
17461
484
Maps
cca 1900 Eduard Gaebler's Neuester Plan von Leipzig / Lipcse város térképe, 1 : 20.000, sérülésekkel, 63,5x71,5 cm
1 800 HUF
3268864
17462
484
Maps
Svéd-norvég-orosz határvidék térképe, 1 : 1.680.000, vászonra kasírozva, széle kissé sérült, 30x26 cm
1 400 HUF
3264266
17463
484
Maps
1946 One-Inch Map of England & Wales, Sheet 143: Gloucester & Malvern / Anglia, Gloucester és Malvern környékének térképe, sérült borítóval, a térkép jó állapotban, 80x69 cm
1 800 HUF
3207834
17464
484
Maps
1 000 HUF
3208580
17465
484
Maps
1 200 HUF
3208266
17466
484
Maps
2 000 HUF
3205534
17467
484
Maps
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house