Jewellery and precious metal items

Number of items: 172

1974 Ezüst (Ag) Georg Jensen dán dísz villa , jelzett, h: 14 cm, nettó: 40, g Aranyozott, hibátlan díszdobozban
22154.

14 000 HUF
37,94
43,75

22155.

14 000 HUF
37,94
43,75

22156.

7 500 HUF
20,33
23,44

22157.

15 000 HUF
40,65
46,88

Ezüst (Ag) kerek váza vitrintárgy, jelzett, m: 3,5 cm, 15,6g
22158.

7 500 HUF
20,33
23,44

Ezüst (Ag) arab érmével díszített levélnyitó kés, jelzett, h: 16,5 cm, 25g
22159.

12 000 HUF
9

Ezüst (Ag) fogvájótartó, jelzett, h: 8,5 cm, 45,2g
22160.

19 000 HUF
51,49
59,38

Vegyes ezüst tétel, jelzett, bruttó 86g
22161.

12 000 HUF

Ezüst(Ag) máltai kereszt mintás szalvétagyűrű, 2 db, jelzett, d: 4,5 cm, nettó: 49,6 g
22162.

18 000 HUF
48,78
56,25

Ezüst (Ag) kanál, jelzett, 23 g
22163.

4 600 HUF
12,47
14,38

Ezüst (Ag) talpas kínáló, jelzett, d: 20 cm, 290g
22164.

60 000 HUF
162,60
187,50

Ezüst (Ag) art deco háromrészes szervírozó szett. Csont szigetelőkkel. Cukortartó fedél nélkül. Jelzett, 1115g
22165.

280 000 HUF
758,81
875,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF