Books: about horses, horsing

Number of items: 3

Döhrmann Henrik: Lótenyésztés. Magyarország állattenyésztése II. köt. Szerk.: Konkoly Thege Sándor. Bp., 1926, "Pátria", 284 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva, hirdetésekkel. Javított félvászon-kötésben, nagyrészt jó állapotban.
20350.

10 000 HUF

Fehér Dezső: Az angol telivér Magyarországon. Bp., 1990, Mezőgazdasági Kiadó. Számos fekete-fehér és színes képpel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
20351.

900 HUF
2,44
2,81

1967-1977 Pesti Turf 18 száma: 1967 51.,78. sz.; 1968 80. sz.; 1969 25., 71. sz.; 1972 17.,19-20., 47. sz; 1973 104.,108, 150-152. sz.; 1977 7.,118., 138, 149.,159 számok. Változó állapotban.
20352.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF