19242.
Closed 483. Online auction
Books: Sports, Chess, Alpinism
2 400 HUF
6,50 EUR, 7,50 USD
Prof. Dr. Richard Kirsch: Sportmassage. Berlin, Sportverlag. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.