20285.
Closed 483. Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
Szily Kálmán - Petrovits Gyula: Természettudományi közlöny, 1873, 41-52. füzet egybekötve, Bp., 1873, Khór és Wein, kopott és sérült kötés, foltos lapok.