15 000 HUF
40,65 EUR, 46,88 USD
Erdély Nagy Fejedelemség 1837-ik esztendőben április 17-én N. Szeben szabad királlyi városban hirdetett ország gyülésének jegyző könyve. Sszeben, 1837., Hochmeister Márton örökössei betüikkel, 1-4,9-775+39 p. Korabeli félbőr-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, foltos lapokkal, az 5-8. oldal hiányzik.