Watches
Number of items: 72
3248216
12560
483
28000
Watches
cca 1900. Junghans asztali óra, működik, zeneszerkezete az "Egyszer esik esztendőbe' Vízkereszt..." kezdetű népdal dallamát üti, jelzett, kopással, m: 16 cm
28 000 HUF
3242877
12561
483
55000
Watches
Kandallóóra. Nagy méretű, ló szoborral díszítéssel Franciaország, XIX. sz. Ingajáratos, felesütős, Kis repedéssel. sz 65 cm, m: 60 cm
55 000 HUF
3265044
12562
483
Watches
Férfi és női karóra szett. Kvarc, eredeti dobozában, új állapotban
4 000 HUF
3270321
12563
483
24000
Watches
Rolex Oyster Perpetual automata karóra, igényes gyűjtői replika, Wimbledon számlappal, naptárkijelzéssel, igazolókártyával, díszdobozban, működő, hibátlan állapotban, számlap d: 33 mm
24 000 HUF
3272692
12564
483
Watches
Jacques Lemans karóra, fém szíjjal, kvarc, dátumkijelzéssel, működik, dobozában. leírással d: 42 mm
8 000 HUF
3303796
12565
483
40000
Watches
Tissot 1853 PRC 200 karóra, zafír üveggel, bőr szíjjal, eredeti dobozában, jelzett, új állapotban, elem nélkül. d: 40 mm
40 000 HUF
3303613
12566
483
Watches
Vegyes óra tétel, kvarc és mechanikus órák, mind jó állapotban Sühmer fa dobozban
6 000 HUF
3305106
12567
483
Watches
cca 19. sz. vége, Otto Rasch Bécs falióra, maszkos díszítéssel, sérülésekkel, kvalitásos kidolgozással, h: 72 cm
10 000 HUF
3284383
12568
483
300000
Watches
Tissot Locle 14K arany (Au) nyitott zsebóra, Jelzett, működő szerkezet, jelzett tok d: 50 mm Br 58,2 g
300 000 HUF
3167349
12569
483
75000
Watches
75 000 HUF
3264936
12570
483
Watches
Doboznyi karóra alkatrész
3 000 HUF
3274222
12571
483
Watches
Német kandallóóra. Kulccsal, hiánnyal, 44x23 cm
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m