Watches

Number of items: 72

cca 1900. Junghans asztali óra, működik, zeneszerkezete az "Egyszer esik esztendőbe' Vízkereszt..." kezdetű népdal dallamát üti, jelzett, kopással, m: 16 cm
12560.

28 000 HUF
75,88
87,50

Kandallóóra. Nagy méretű, ló szoborral díszítéssel Franciaország, XIX. sz. Ingajáratos, felesütős, Kis repedéssel. sz 65 cm, m: 60 cm
12561.

55 000 HUF
149,05
171,88

Férfi és női karóra szett. Kvarc, eredeti dobozában, új állapotban
12562.

4 000 HUF

Rolex Oyster Perpetual automata karóra, igényes gyűjtői replika, Wimbledon számlappal, naptárkijelzéssel, igazolókártyával, díszdobozban, működő, hibátlan állapotban, számlap d: 33 mm
12563.

24 000 HUF
65,04
75,00

Jacques Lemans karóra, fém szíjjal, kvarc, dátumkijelzéssel, működik, dobozában. leírással d: 42 mm
12564.

8 000 HUF

Tissot 1853 PRC 200 karóra, zafír üveggel, bőr szíjjal, eredeti dobozában, jelzett, új állapotban, elem nélkül. d: 40 mm
12565.

40 000 HUF
108,40
125,00

Vegyes óra tétel, kvarc és mechanikus órák, mind jó állapotban Sühmer fa dobozban
12566.

6 000 HUF

cca 19. sz. vége, Otto Rasch Bécs falióra, maszkos díszítéssel, sérülésekkel, kvalitásos kidolgozással, h: 72 cm
12567.

10 000 HUF

Tissot Locle 14K arany (Au) nyitott zsebóra, Jelzett, működő szerkezet, jelzett tok d: 50 mm Br 58,2 g
12568.

300 000 HUF
813,01
937,50

12569.

75 000 HUF
203,25
234,38

Doboznyi karóra alkatrész
12570.

Doboznyi karóra alkatrész

3 000 HUF

Német kandallóóra. Kulccsal, hiánnyal, 44x23 cm
12571.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF