Watches

Number of items: 72

Eterna Eternamatic női automata karóra. Vastagon aranyozott jelzett, bőr szíjjal, működik 20 mm
12524.

20 000 HUF
54,20
62,50

Polgár Kálmán fiai ezüst (Ag) zsebóra. Jelzett, működik, kis horpadások a tokon d: 50 mm
12525.

20 000 HUF
54,20
62,50

Pierre Cardin karóra, kvarc, kopott bőr szíjjal, számlap d: 28 mm
12526.

2 400 HUF

PIerre Cardin Chromacron unisex karóra, kvarc szerkezettel, kevés karccal 31 mm bőr szíjjal működő jó állapotban
12527.

12 000 HUF

Ardan 15 köves karóra, nem működik, szíj nélkül, számlap d: 27 mm
12528.

7 000 HUF
18,97
21,88

12529.

80 000 HUF
216,80
250,00

Glashütte GUB Spezimatic 26 Rubis Made in GDR mechanikus vintage férfi karóra aranyozott. Automata szerkezettel, működik, d: 35 mm
12530.

32 000 HUF
86,72
100,00

Leo Bernard férfi karóra. Kvarc, eredeti dobozában, új állapotban d: 35 mm
12531.

2 400 HUF

Doxa zsebóra, jelzett fém tok, jelzett, szerkezettel, nem működik, sérült számlappal, mutatóhiánnyal.
12532.

9 500 HUF
25,75
29,69

12533.

20 000 HUF
54,20
62,50

Doxa Antimagnetic karóra, mechanikus, működik, szíj nélkül, számlap d: 28 mm
12534.

18 000 HUF
48,78
56,25

Azzurri jelzéssel asztali óra, elektromos, kopott.
12535.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF