Scout Number of items: 14
3299208
16820
483
Scout
1933 Jamboree Zsebkönyv. Gödöllő - Budapest 1933. [Bp.,1933.], IV. Világjamboree-Táborparancsnokság,(Bethlen Gábor-ny.), 127 p.+ 1 (zászlók) t. térkép melléklet hiányzik A borító Márton Lajos munkája. Kiadói papírkötés
3 000 HUF
3299115
16821
483
Scout
Papp Gyula: ,,Légy résen!" A cserkészpróbák kis kátéja. (Útmutatás a cserkészőrszemek részére). Az Országos Cserkész Őrszem Szövetség megbízásából írta: - - . Bp., 1914, Rózsavölgyi és Társa, 79+(1) p. Átkötött félvászon-kötésben, kissé sérült, viseltes borítóval, az utolsó lap kissé sérült, a tűzéstől különvált.
2 000 HUF
3306335
16822
483
Scout
Temesi Győző: Vitéz Karakó pályát tör. Képek az angliai világjamboreeről. Ifjúság és Élet Könyvei V. köt. Bp., 1929, Ifjúság és Élet (Biró Miklós-ny.), 104 p. Szövegközi fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, sérült, széteső állapotban.
1 600 HUF
3291307
16823
483
Scout
cca 1930-1940 "Légy résen!" feliratú cserkész övcsat, réz, Cserkészbolt jelzéssel, 5x9 cm
2 600 HUF
3299433
16824
483
Scout
1933 A Magyar Cserkész Jamboree különszáma hivatalos műsorral és térképpel. 24p. Számos képpel.
8 000 HUF
3228670
16825
483
Scout
Gergely Ferenc: A magyar cserkészet története 1910-1948. Bp., 1989, Göncöl Kiadó. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban.
1 000 HUF
3298670
16826
483
Scout
1927 Jamboree cserkész rajz vagy plakátterv, akvarell, ceruza, papír, jelzés nélkül, sérült és hiányos, 60,5x43,5 cm
4 000 HUF
3284369
16827
483
2200
Scout
1930 A Zászlónk. c cserkész és ifjúsági lap XXIX. évf számai Teljes évfolyam.
2 200 HUF
3284366
16828
483
2200
Scout
1927 A Zászlónk. c cserkész és ifjúsági lap XXVI. évf számai
2 200 HUF
3284364
16829
483
2200
Scout
1934 A Zászlónk. c cserkész és ifjúsági lap XXIII. évf számai
2 200 HUF
3291294
16830
483
Scout
Vegyes cserkész tétel, 5 db: Bodnár Gábor: A magyarországi cserkészet története. (Bp.), 1989, Püski. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés.; Cserkészkönyv I-III. [Egykötetben.] Bp., 1990., Püski. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel és kötéssel, kopott borítóval.; 1988 Móra Ferenc Múzeum Fekete-Ház A magyar cserkészet története kiállítás.; Edöcsényi András: Őrsvezetők könyve. Cserkészvezetők Kiskönyvtára. Bp., 1992, Márton Áron. Kiadói papírkötés, kopott borítóval.; Cserkészek térképészkönyve. Cserkészvezetők Kiskönyvtára. Bp., 1999, Márton Áron. Kiadói papírkötés, kopott borítóval.;
1 800 HUF
3291297
16831
483
4600
Scout
A csodaszarvas jamboreeja. 40 előadó 40 tanulmánya a IV. gödöllői világtáborból. Szerk.: Temesy Győző. Bp., 1934, 7. sz. Verbőczy Cserkészcsapat, (Élet-ny.), 224 p. Kiadói illusztrált papírkötésben, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
4 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house