Scout

Number of items: 14

1933 Jamboree Zsebkönyv. Gödöllő - Budapest 1933. [Bp.,1933.], IV. Világjamboree-Táborparancsnokság,(Bethlen Gábor-ny.), 127 p.+ 1 (zászlók) t. térkép melléklet hiányzik A borító Márton Lajos munkája. Kiadói papírkötés
16820.

3 000 HUF

Papp Gyula: ,,Légy résen!" A cserkészpróbák kis kátéja. (Útmutatás a cserkészőrszemek részére). Az Országos Cserkész Őrszem Szövetség megbízásából írta: - - . Bp., 1914, Rózsavölgyi és Társa, 79+(1) p. Átkötött félvászon-kötésben, kissé sérült, viseltes borítóval, az utolsó lap kissé sérült, a tűzéstől különvált.
16821.

2 000 HUF
34

Temesi Győző: Vitéz Karakó pályát tör. Képek az angliai világjamboreeről. Ifjúság és Élet Könyvei V. köt. Bp., 1929, Ifjúság és Élet (Biró Miklós-ny.), 104 p. Szövegközi fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, sérült, széteső állapotban.
16822.

1 600 HUF

cca 1930-1940 "Légy résen!" feliratú cserkész övcsat, réz, Cserkészbolt jelzéssel, 5x9 cm
16823.

2 600 HUF
7,05

1933 A Magyar Cserkész Jamboree különszáma hivatalos műsorral és térképpel. 24p. Számos képpel.
16824.

8 000 HUF

Gergely Ferenc: A magyar cserkészet története 1910-1948. Bp., 1989, Göncöl Kiadó. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban.
16825.

1 000 HUF

1927 Jamboree cserkész rajz vagy plakátterv, akvarell, ceruza, papír, jelzés nélkül, sérült és hiányos, 60,5x43,5 cm
16826.

4 000 HUF

1930 A Zászlónk. c cserkész és ifjúsági lap XXIX. évf számai Teljes évfolyam.
16827.

2 200 HUF
5,96
6,88

1927 A Zászlónk. c cserkész és ifjúsági lap XXVI. évf számai
16828.

2 200 HUF
5,96
6,88

1934 A Zászlónk. c cserkész és ifjúsági lap XXIII. évf számai
16829.

2 200 HUF
5,96
6,88

Vegyes cserkész tétel, 5 db:  Bodnár Gábor: A magyarországi cserkészet története. (Bp.), 1989, Püski. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés.;  Cserkészkönyv I-III. [Egykötetben.] Bp., 1990., Püski. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel és kötéssel, kopott borítóval.;  1988 Móra Ferenc Múzeum Fekete-Ház A magyar cserkészet története kiállítás.;  Edöcsényi András: Őrsvezetők könyve. Cserkészvezetők Kiskönyvtára. Bp., 1992, Márton Áron. Kiadói papírkötés, kopott borítóval.;  Cserkészek térképészkönyve. Cserkészvezetők Kiskönyvtára. Bp., 1999, Márton Áron. Kiadói papírkötés, kopott borítóval.;
16830.

Vegyes cserkész tétel, 5 db:

Bodnár Gábor: A magyarországi cserkészet története. (Bp.), 1989, Püski. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés.;

Cserkészkönyv I-III. [Egykötetben.] Bp., 1990., Püski. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel és kötéssel, kopott borítóval.;

1988 Móra Ferenc Múzeum Fekete-Ház A magyar cserkészet története kiállítás.;

Edöcsényi András: Őrsvezetők könyve. Cserkészvezetők Kiskönyvtára. Bp., 1992, Márton Áron. Kiadói papírkötés, kopott borítóval.;

Cserkészek térképészkönyve. Cserkészvezetők Kiskönyvtára. Bp., 1999, Márton Áron. Kiadói papírkötés, kopott borítóval.;

1 800 HUF

A csodaszarvas jamboreeja. 40 előadó 40 tanulmánya a IV. gödöllői világtáborból. Szerk.: Temesy Győző. Bp., 1934, 7. sz. Verbőczy Cserkészcsapat, (Élet-ny.), 224 p. Kiadói illusztrált papírkötésben, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
16831.

4 600 HUF
12,47
14,38

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF