Tétel

4 000 HUF

Description:

[Kézirat] Mályusz Elemér történész saját kezű levelezőlapja Major Jenő településtörténésznek (1953). Kelt: Budapest, 1953. szeptember 28. Levelezőlap, két oldalán összesen 17 beírt sor. Szövege: "Kedves Barátom! Bármennyire szeretném visszaadni tanulmányodat, sehogyan sem tudok erre időt találni. Nagyon leköteleznél, ha valamelyik szombat d. u. 4 és 8 óra közt felkeresnél VIII. Üllői út 24. [szám alatt,] a levéltárban. A házfelügyelő ad felvilágosítást. Október végéig ott minden szombaton, a jelzett időben, megtalálhatsz. Meleg üdvözlettel: Mályusz Elemér. Bp. 1953. szept. 28." Prov.: Major Jenő (1922-1988) településtörténész, földrajztudós, urbanisztikai szakíró. Jó állapotú levelezőlap, hivatali bélyegzéssel.

Share:

Photo of the item taken by : ufk