Advertisement Number of items: 155
3259807
16651
483
Advertisement
Boldog Új Évet kíván az Exodus 1948 és Exodus könyvkiadói szignetje. Fametszet, papír. 7,5x4 és 10x7 cm
1 800 HUF
3297963
16652
483
Advertisement
cca 1950 6 db magyar hotelcímke, részben egy íven
2 800 HUF
3301126
16653
483
Advertisement
cca 1930 Bp., Horváth Sándor és Fiai Festék- és Lakkgyár, 4 órás Horváth super-lakk reklámlap, középen hajtott, kis lapszéli szakadással, 30,5x23 cm
3 000 HUF
3301117
16654
483
Advertisement
cca 1937 Hogyan kell a rádiót kezelni? Útmutatás a 22 Orion-rádió kezeléséhez. 2 sztl. lev.
1 400 HUF
3299117
16655
483
Advertisement
cca 1930-1935 Weiss Manfréd Acél- és Fémművei Rt. - Globus BD I. és BD IV. kazánok. Bp., Közlekedési-ny., 52 p. Fekete-fehér és színes illusztrációkkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban, a borítón némi kopással.
3 000 HUF
3301108
16656
483
Advertisement
cca 1940 Gladys parkett paszta árjegyzék, reklám kisplakát, Kolozsvár, Braun műintézet-ny., 21x15 cm
4 000 HUF
3299367
16657
483
Advertisement
cca 1930 3 db reklám nyomtatvány, füzet. Mávag utigyalugép, Magyarország címtára, Klein Ernő grafikai műhely
6 000 HUF
3299335
16658
483
Advertisement
Vegyes tagsági kártyák, igazolványok, reklámok, összesen 100 db
1 800 HUF
3305530
16659
483
3200
Advertisement
1930 Szakácsművészet VIII. évf. 5. szám
3 200 HUF
3247008
16660
483
Advertisement
Player's Cigarettes angol cigaretta-gyűjtőképek, 50 db-os komplett sorozat (pillangók), albumlapokon / English cigarette collectible pictures, complete series of 50 (Butterflies), in album sheets
5 000 HUF
3247016
16661
483
Advertisement
Wills's Cigarettes angol cigaretta-gyűjtőképek, 50 db-os komplett sorozat (a tengerpart élővilága), albumlapokon / English cigarette collectible pictures, complete series of 50 (The Sea-Shore), in album sheets
5 000 HUF
3246998
16662
483
Advertisement
Churchman's Cigarettes brit cigaretta-gyűjtőkártyák, 50 db-os komplett sorozat ("Kincsesbánya"), albumlapokon / British cigarette cards, complete series of 50 ("Treasure Trove"), in album sheets
5 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house