Advertisement

Number of items: 155

Boldog Új Évet kíván az Exodus 1948 és Exodus könyvkiadói szignetje. Fametszet, papír. 7,5x4 és 10x7 cm
16651.

1 800 HUF

cca 1950 6 db magyar hotelcímke, részben egy íven
16652.

2 800 HUF

cca 1930 Bp., Horváth Sándor és Fiai Festék- és Lakkgyár, 4 órás Horváth super-lakk reklámlap, középen hajtott, kis lapszéli szakadással, 30,5x23 cm
16653.

3 000 HUF

cca 1937 Hogyan kell a rádiót kezelni? Útmutatás a 22 Orion-rádió kezeléséhez. 2 sztl. lev.
16654.

1 400 HUF

cca 1930-1935 Weiss Manfréd Acél- és Fémművei Rt. - Globus BD I. és BD IV. kazánok. Bp., Közlekedési-ny., 52 p. Fekete-fehér és színes illusztrációkkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban, a borítón némi kopással.
16655.

3 000 HUF

cca 1940 Gladys parkett paszta árjegyzék, reklám kisplakát, Kolozsvár, Braun műintézet-ny., 21x15 cm
16656.

4 000 HUF

cca 1930 3 db reklám nyomtatvány, füzet. Mávag utigyalugép, Magyarország címtára, Klein Ernő grafikai műhely
16657.

6 000 HUF

Vegyes tagsági kártyák, igazolványok, reklámok, összesen 100 db
16658.

1 800 HUF

1930 Szakácsművészet VIII. évf. 5. szám
16659.

3 200 HUF
8,67
10,00

Player's Cigarettes angol cigaretta-gyűjtőképek, 50 db-os komplett sorozat (pillangók), albumlapokon / English cigarette collectible pictures, complete series of 50 (Butterflies), in album sheets
16660.

5 000 HUF

Wills's Cigarettes angol cigaretta-gyűjtőképek, 50 db-os komplett sorozat (a tengerpart élővilága), albumlapokon / English cigarette collectible pictures, complete series of 50 (The Sea-Shore), in album sheets
16661.

5 000 HUF

Churchman's Cigarettes brit cigaretta-gyűjtőkártyák, 50 db-os komplett sorozat ("Kincsesbánya"), albumlapokon / British cigarette cards, complete series of 50 ("Treasure Trove"), in album sheets
16662.

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF