Advertisement

Number of items: 155

1982 Coca Cola reklámos fali naptár plakát 60x80 cm
16760.

3 000 HUF

1986 Coca Cola reklámos fali naptár plakát 60x80 cm
16761.

3 000 HUF

16762.

10 000 HUF

Wills's Cigarettes angol cigaretta-gyűjtőképek, 50 db-os komplett sorozat (brit domíniumok - Ausztrália), albumlapokon / English cigarette collectible pictures, complete series of 50 (Overseas Dominions - Australia), in album sheets
16763.

5 000 HUF

Wills's Cigarettes angol cigaretta-gyűjtőképek, 50 db-os komplett sorozat ("Tudod-e ...?"), albumlapokon / English cigarette collectible pictures, complete series of 50 ('Do You Know ...?'), in album sheets
16764.

5 000 HUF

Hotel Sacher és Klimt Torte fa dobozok, 15x15 cm
16765.

1 200 HUF

Számolócédula-gyűjtemény, összesen kb. 200-300 db régi számolócédula (közte néhány reprinttel), sorozatokkal, illetve ritka, jobb darabokkal (pl.: Tiller Mór és Társa cs. és kir. udvari egyenruha szállítók; Besztercebányai Első Magyar Gyümölcs Lepárlás Radium gyógyfűkivonat; stb.), albumba beragasztva
16766.

50 000 HUF
135,50
156,25

cca 1980 ÁFÉSZ tavaszi ajánlat nagy méretű retro plakát 100x35 cm
16767.

2 000 HUF

Michelin festett fém reklámtábla, kopással, 22,5x50 cm
16768.

6 000 HUF

cca 1920, Gép- és Vasútfelszerelési Gyár Részvénytársaság bronz hamuzó, munkás és villamos ábrázolással, jelzett, 14x16 cm
16769.

6 500 HUF
17,62
20,31

cca 1900 Magyar kir. Államvasutak gépgyára vezérügynökség kerületi képviselet Nagykőrös reklám nyomtatvány. kartonra kasírozva 23x34 cm
16770.

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF